صفحه نخست » اخبار صفحه اصلی » انتصاب دکتر خسرو ثاقب طالبی بعنوان معاون پژوهشی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

  • 479

انتصاب دکتر خسرو ثاقب طالبی بعنوان معاون پژوهشی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

aaslii

بازدیدها: 479

در نشست شورای پژوهشی موسسه که در روز دوشنبه 2 خرداد 1401 با حضور اعضای آن برگزار شد از زحمات سرکار خانم دکتر سفیدکن بعنوان معاون پژوهشی موسسه تقدیر و تشکر بعمل آمده و جناب آقای دکتر خسرو ثاقب طالبی به سمت سرپرست معاونت پژوهشی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور منصوب شدند.

در این مراسم سرپرست موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور صحبتهای خود را با اشاره به این موضوع که هر یک از اعضای هیات علمی موسسات باید صادقانه در پیشبرد اهداف پژوهش فعالیت کنند و به گونه‌ای این کار را انجام دهند که نیروهای جوان موسسات فعالیت‌های آنها را سرلوحه کارهای خود قرار داده و برای منابع طبیعی این کشور گام‌های بلندی برداند، آغاز نمودند. ایشان اظهار داشتند که خانم دکتر سفیدکن و بسیاری از همکاران موسسه اینگونه در عرصه علم و پژوهش معرفی شده‌اند. کوشش و پیوستگی ایشان در تحقیقات به گونه‌ای بوده است که هم اکنون وقتی در کشور از گیاهان دارویی نام برده می‌شود نام ایشان در ذهن بسیاری از پژوهشگران تداعی می‌شود. دکتر علیزاده از کلیه همکاران موسسه خواستند مانند قبل که با خانم دکتر سفیدکن در ارتباط نزدیک بودند و برای اهداف و پروژه‌های خود و موسسه از کمک‌ها و نظرات ایشان استفاده می‌کردند این تعاملات را با دکتر ثاقب‌طالبی نیز حفظ کرده تا شاهد موفقیت‌های بیشتری در موسسه و پیشبرد اهداف تحقیقات منابع طبیعی کشور باشیم.

آقایان دکتر رحمانی و مهندس فیاض در این نشست در سخنانی به ذکر ویژگی‌های مختلف خانم دکتر سفیدکن پرداخته و از تلا‌ش‌های صادقانه و مستمر ایشان در راه اعتلای پژوهش در مؤسسه با وجود همه دشواری‌ها و سختی‌ها قدردانی کردند و بودنشان را در جمع اعضای مؤسسه یک موهبت برای ادامه راه تحقیقات دانستند.

در این نشست سرکار خانم دکتر سفیدکن از تلاش‌های کلیه روسای بخش‌های تحقیقاتی و همکارانی که صادقانه و در تمامی این ایام شبانه روز برای موسسه و اهداف آن تلاش می‌کردند نیز تشکر نمودند و خواستار ادامه این همکاری‌ها با معاونت جدید موسسه و سایر عزیزانی که در به ثمر نشستن این اهداف والا قدم برمی‌دارند شدند.

و در ادامه با اهدای هدیه‌ای به رسم یادبود از زحمات سرکار خانم دکتر سفیدکن تقدیر بعمل آمده و دکتر ثاقب طالبی با دریافت حکم انتصاب خود به عنوان سرپرست معاون پژوهشی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور معرفی شدند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور