برگزاری یکصد و چهلمین گردهمایی علمی مؤسـسه بصورت وبینار

بازدید: 54 بازدید

یکصد و چهلمین همایش دفاع از طرح‏های تحقیقاتی خاتمه یافته مؤسسه، با تعداد ۱۱۴طرح/پروژه تحقیقاتی به منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی و یافته‌های کاربردی روز سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ با حضور اعضای هئیت علمی و کارشناسان مؤسسه و مراکز تحقیقات استان در سالن اجتماعات مؤسسه به صورت وبینار برگزار شد.

 

 

مطالعه جامع اقلیم و گرد و غبار جوی در سه حوزه آبخیز کرخه، کارون و جراحی-هندیجان
نخستین سخنرانی مربوط به نتایج تحقیقات پروژه ملی “مطالعه جامع اقلیم و گرد و غبار جوی در سه حوزه آبخیز کرخه، کارون و جراحی-هندیجان” بود که توسط خانم دکتر فاطمه درگاهیان ارائه شد.

پروژه فوق در قالب ۳ زیر پروژه به مدت ۱ سال و ۶ ماه از سال ۱۳۹۷ لغایت فروردین ۱۳۹۸ اجرا و نتایج آن را در قالب گزارش نهایی و مقالات علمی در مجلات معتبر منتشر شده است. اعضای پانل ایشان آقایان دکتر محمد خسروشاهی، مهندس محمد فیاض و دکتر مرتضی خداقلی بودند.

برای دانلود فایل کامل سخنرانی کلیک کنید.

بررسی و مطالعه کمی آبهای زیرزمینی و پهنه بندی آن در سه حوزه آبریز غرب ایران (کرخه،کارون و زهره-جراحی)

دومین سخنرانی مربوط به نتایج تحقیقات پروژه ملی ” بررسی و مطالعه کمی آبهای زیرزمینی و پهنه بندی آن در سه حوزه آبریز غرب ایران (کرخه،کارون و زهره-جراحی)” بود که توسط خانم دکتر سمیرا زندی فر ارائه شد.

پروژه فوق در قالب ۳ زیر پروژه به مدت ۱ سال و ۶ ماه از سال ۱۳۹۷ لغایت فروردین ۱۳۹۸ اجرا و نتایج آن را در قالب گزارش نهایی و مقالات علمی در مجلات معتبر منتشر شده است. اعضای پانل ایشان آقایان دکتر محمد خسروشاهی، مهندس محمد فیاض و دکتر حمیدرضا عباسی بودند.

برای دانلود فایل کامل سخنرانی کلیک کنید.

 

بررسی وضعیت برداشت از طبیعت، تولید و صادرات گیاهان دارویی و محصولات فرعی (فاز اول)
سومین سخنرانی مربوط به نتایج تحقیقات پروژه ملی ” بررسی وضعیت برداشت از طبیعت، تولید و صادرات گیاهان دارویی و محصولات فرعی (فاز اول)” بود که توسط آقای دکتر بهلول عباس زاده ارائه شد.

پروژه فوق در قالب ۱۰ زیر پروژه به مدت ۲ سال از سال ۱۳۹۶ لغایت ۱۳۹۸ اجرا و نتایج آن را در قالب گزارش نهایی و مقالات علمی در مجلات معتبر منتشر شده است. اعضای پانل ایشان آقایان دکتر حسین زینلی، دکتر محمدحسین لباسچی و دکتر جواد معتمدی بودند.

برای دانلود فایل کامل سخنرانی کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

دسته بندی اخبار اصلی اخبار صفحه اصلی اخبار و تازه های اداره نظارت اخبار و تازه های بیابان اخبار و تازه های گیاهان دارویی اخبار و رویدادها اخبار ویژه
اشتراک گذاری
ورود به سایت