صفحه نخست » اخبار صفحه اصلی » شورای پژوهشی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

  • 65

شورای پژوهشی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

1

بازدیدها: 65

دومین جلسه شورای پژوهشی در تاریخ 1402/2/24 و در سالن جلسات مدیریت هماهنگی امور پژوهشی و ارتباطات علمی، با حضور دکتر علیزاده رئیس مؤسسه، دکتر ثاقب طالبی معاون پژوهش، فناوري و انتقال یافته ها، مهندس محمودیان معاون اداري، مالی و پشتیبانی، رؤسای بخش­های تحقیقاتی و سایر اعضای شورا برگزار شد و برخی از اعضای شورا به چند موضوع در قالب خبر، اشاره کردند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور، با توجه به دستور جلسه، درخصوص گزارش‌دهی ارزشیابی پروژه‌های تحقیقاتی مراکز استانی، در ابتدا مهندس محمد فیاض، گزارش ارزشیابی بخش تحقیقات منابع طبیعی استان­های مرکزی، قم، سیستان و بلوچستان و دکتر خسروشاهی گزارش نظارت و ارزشیابی طرح­های منابع طبیعی استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان را ارائه کرد. در ادامه، مهندس شاهرخ کریمی گزارش عملکرد بودجه در سال 1401 و دکتر کریم ­زاده اصل، گزارشی از وضعیت موجود، چالش­ها، رویکردها و اقدامات به عمل آمده در راستای راه­ اندازی و تجهیز مرکز رشد فناوری­های منابع طبیعی در  مؤسسه را ارائه کرده و در خصوص برخی موضوعات مطرح شده، اعضا به بحث و مشورت پرداختند.

این جلسه با جمع بندی دکتر علیزاده و ابراز امیدواری ایشان به راه اندازی و افتتاح مرکز رشد فناوری­های منابع طبیعی در آینده نزدیک، به پایان رسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بر چسب ها :
موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور