درگذشت همکار عزیزمان، آقای دکتر محمد اکبرزاده

درگذشت همکار عزیزمان، آقای دکتر محمداکبرزاده، ازاعضای هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی استان مازندران  را به حامعه علمی تحقیقات منابع طبیعی کشور و خانوده محترم ایشان،‌ تسلیت عرض می کنیم.

برای آن مرحوم، طلب آمرزش و برای بازماندگان، صبر و عمر باعزت طلب می کنیم.

مجلس ترحیم ایشان، روز دوشنبه مورخ ۹۷٫۳٫۲۸ با حضور رئیس مرکز، رئیس دفتر نهاد رهبری سازمان جهاد کشاورزی ،معاونین،جمعی از همکاران مرکز،سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی ، بستگان  و فرزند آن مرحوم در نمازخانه مرکز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی مازندران، در این مراسم شرکت کنندگان در فضایی اندوهگین و با ناباوری نسبت به فقدان ناگهانی این همکار گرامی، با قرائت فاتحه و قرآن ، ازاین همکار سفر کرده، یاد کردند .

بازدید: 179

One thought on “درگذشت همکار عزیزمان، آقای دکتر محمد اکبرزاده

  1. طایفه says:

    سلام و درود خدا بر روح بلند دانشمند و فرزانه مان دکتر اکبرزاده ، در اوج ناباوری ازین ضایعه سنگین واقعا شوک زده ، غمگین و ناراحت شدم ، مازندران و ایران فرزند دانشمندی را از دست داد که منحصر به فرد بود از نظر اخلاق و علم و معرفت یگانه بود ، در شناخت گیاهان دارویی مازندران و تک تک روستاها و جنگلها و کلیه مناطق نظیر نداشت، واقعا و عمیقا تاسف برانگیز بود ، خیلی عزیز بود ، خداوند به خانوادش صبر بده ، روحش قرین رحمت واسعه الهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *