درگذشت همکار عزیزمان، آقای دکتر محمد اکبرزاده

درگذشت همکار عزیزمان، آقای دکتر محمداکبرزاده، ازاعضای هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی استان مازندران  را به حامعه علمی تحقیقات منابع طبیعی کشور و خانوده محترم ایشان،‌ تسلیت عرض می کنیم.

برای آن مرحوم، طلب آمرزش و برای بازماندگان، صبر و عمر باعزت طلب می کنیم.

مجلس ترحیم ایشان، روز دوشنبه مورخ ۹۷٫۳٫۲۸ با حضور رئیس مرکز، رئیس دفتر نهاد رهبری سازمان جهاد کشاورزی ،معاونین،جمعی از همکاران مرکز،سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی ، بستگان  و فرزند آن مرحوم در نمازخانه مرکز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی مازندران، در این مراسم شرکت کنندگان در فضایی اندوهگین و با ناباوری نسبت به فقدان ناگهانی این همکار گرامی، با قرائت فاتحه و قرآن ، ازاین همکار سفر کرده، یاد کردند .

بازدید: 269

3 thoughts on “درگذشت همکار عزیزمان، آقای دکتر محمد اکبرزاده

  1. طایفه says:

    سلام و درود خدا بر روح بلند دانشمند و فرزانه مان دکتر اکبرزاده ، در اوج ناباوری ازین ضایعه سنگین واقعا شوک زده ، غمگین و ناراحت شدم ، مازندران و ایران فرزند دانشمندی را از دست داد که منحصر به فرد بود از نظر اخلاق و علم و معرفت یگانه بود ، در شناخت گیاهان دارویی مازندران و تک تک روستاها و جنگلها و کلیه مناطق نظیر نداشت، واقعا و عمیقا تاسف برانگیز بود ، خیلی عزیز بود ، خداوند به خانوادش صبر بده ، روحش قرین رحمت واسعه الهی

  2. محمد رضا ترشرو says:

    با سلام. بنده هم به عنوان یکی از دانشجویان ایشان که در زمینه مشاوره پایان نامه کمک شایانی نموده اند درگذشت دانشمند توانا را به جامعه علمی کشور تسلیت میگویم.

  3. محمد حکیمی says:

    واقعا باورم نمیشه استاد اکبرزاده فوت کرده..به من یه نهال به لیمو داده بودن..بعد چندین سال خشک شد تو همین ماه های اخیر..نگو به خاطر ناراحتی از دست دادن صاحبش بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *