حضور موسسه در نمایشگاه دستاوردهای تحقیقات کشاورزی

حضور موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور در نمایشگاه دستاوردهای تحقیقات کشاورزی در پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز

از تاریخ ۲۹ آبان لغایت اول آذر ۱۳۹۶ نمایشگاهی با موضوعیت دستاوردهای تحقیقات کشاورزی در پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز در مجتمع فرهنگی و اردویی شهید باهنر تهران برگزار شد.

در این کنگره که تعداد زیادی از کشاورزان برگزیده کشوری و مسئولان ارشد کشاورزی و محیط ­زیست حضور داشتند، دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری، اظهار داشتند:

این ماه را به شما کشاورزان عزیز و شمایی که مهمترین امنیت را یعنی امنیت غذایی را برای ما فراهم می‌کنید که آرامش جامعه ما در سایه تلاش و بازوان قدرتمند شماست تبریک می‌گویم.

دکتر روحانی افزودند:

ما نمی‌دانیم خاک خوب چه نعمت و منبع عظیمی است، ما باید از خاک‌ حراست و حفاظت کنیم و نگذاریم فرسوده شود. خاک مستعد کشاورزی یک نعمت بزرگ است.

موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور نیز با ارائه دستاوردهای پژوهشی خود در این نمایشگاه شرکت نمود و با طراحی زیبای بخش گیاه­شناسی به صورت باغچه زیبایی در غرفه خود مورد استقبال بازدیدکنندگان محترم به ویژه روسا و معاونین مراکز قرار گرفت.

جناب آقای دکتر زند معاون محترم وزیر و رئیس سازمان و دکتر احمد زارع فیض آبادی معاون محترم سازمان طی دو نوبت صبح و ظهر غرفه­های نمایشگاه را در روز ۳۰ آبان مورد بازدید قرارداده و از نزدیک با  نحوه حضور مؤسسه­ها و مراکز تحقیقاتی در نمایشگاه آشنا شدند.

 

بازدید: 112

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *