معرفی کتاب جنگلکاری در مناطق خشک نگارش آقای مهندس کنشلو به عنوان کتاب سال در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی

آیین تجلیل از شایستگان تقدیر سی‌ و‌ چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، روز دوشنبه اول مرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۸ لغایت ۲۰ در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری تهران برگزار شد. این مراسم با حضور محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اهالی قلم و مدیران فرهنگی کشور، نیکنام حسینی­ پور مدیرعامل خانه کتاب، حجت الاسلام محمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات، حجت الاسلام مهدوی راد دبیر کمیته انتخاب کتاب سال و فاطمه ذوالقدر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این مراسم همچنین از دو چهره علمی «توفیق سبحانی» از استادان معاصر زبان و ادبیات فارسی و از ‌جمله مولوی‌پژوهان و همچنین «منیژه رهبر» نویسنده و پژوهشگر حوزه فیزیک تجلیل شد.

 

در آئین شایستگان تقدیر جایزه کتاب سال از ۴۵ نفر از  مولفان، مترجمان، مصححان و پژوهشگران رشته‌های علوم و فنون، ادبی، علوم‌انسانی و علوم‌اجتماعی‌ـ ‌تربیتی، کودکان و نوجوانان با اهداء جایزه و لوح، تقدیر بعمل آمد. در این میان در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی کتاب جنگلکاری در مناطق خشک نگارش جناب آقای مهندس هاشم کنشلو نیز بعنوان کتاب برگزیده سال در این دوره معرفی گردید و با اهدای لوح یادبودی از ایشان تقدیر بعمل آمد.

 

بازدید: 283

One thought on “معرفی کتاب جنگلکاری در مناطق خشک نگارش آقای مهندس کنشلو به عنوان کتاب سال در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی

  1. behrouz malekpour says:

    زحمات چندین ساله اقای کنشلو قابل تقدیر میباشد پیشنهاد میکنم ایشان در جلسه ای از همکاران استانهای گرمسیر هرمزگان وخوزستان وسیستان و بلوچستان وفارس و لرستان که دواستان اخیر دارای گونه های گرمسیری میباشند کارگاه اموزشی برای کارشناسان ادارات کل منابع طبیعی برگزار کنند که بتواند با توصیه ایشان در امور اجرا از گونه های مورد مطالعه ایشان بهره جویند والا قبل اقای کنش اقای دکتر امتحانی نیز کتابی در مورددرختان گرمسیری ایران نوشته بودند به اقای دمتر جلیلی ومخصوصا به اقای دکتر ثاقب طالبی هم تبریک عرض میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *