برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی

در روز دوشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۶ همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر جشن انقلاب همانند سالهای گذشته در سالن اجتماعات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور با حضور همکاران محترم موسسه برگزار گردید. در این مراسم که با تلاوت دلنشین قرآن و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی آغاز گردید سرکار خانم خدابخش مجری محترم برنامه ضمن عرض خیرمقدم به کلیه همکاران و تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به معرفی برنامه های مراسم پرداختند. اجرای بخش نخست برنامه با ارائه خاطرات دوران انقلاب توسط جناب آقای مهندس فیاض معاون محترم اداری و مالی موسسه آغاز گردید. بخش بعدی برنامه ها با پخش کلیپ زیبایی از تصاویر انقلاب همراه بود.

در این برنامه “گروه موسیقی لری موالیان” به اجرای موسیقی سنتی زیبایی پرداختند که مورد توجه حاضرین نیز قرار گرفت. برنامه جشن انقلاب با طرح سوالی به موضوعیت اجتماعی و راهکاری برای بهبود وضعیت موجود ارائه گردید. در این پرسش هر کدام از حاضرین نظرات جالبی را اشاره نمودند و در خاتمه دو نفر از میان شرکت کنندگان که بهترین پاسخ را از نظر تشویق حضار داشت انتخاب شدند.

پس از پذیرایی ادامه برنامه با اجرای گروه فرهنگی هنری امید به خدا با مدیریت جناب آقای پدرام آرامیس صورت گرفت. ایشان در ابتدای اجرای برنامه خود مسابقه شاد و مفرحی را برای آقایان مطرح کردند که مورد استقبال همکاران قرار گرفت. ادامه مراسم دهه فجر با اجرای برنامه هنری و روانشناسی بمب انرژی دنبال گردید. ایشان  مسابقه دیگری را برای خانم های حاضر در سالن پیرامون انقلاب مطرح نمودند که در پایان به دو نفر جوایزی اهدا شد.

در بین برنامه ها جناب آقای علیزاده سرپرست محترم اداری و رئیس اداره حراست ضمن تبریک ایام اله دهه فجر از این گروه هنری که به صورت کاملا افتخاری اهداء برنامه را جهت همکاران موسسه اجرا نمودند تشکر کردند.

در این مراسم با اجرای قرعه کشی از میان حاضرین در جلسه به قید قرعه به تعدادی از همکاران حاضر و همکارانی که در دهه ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دنیا آمده بودند یا ازدواج کرده بودند هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد. در خاتمه مراسم جناب آقای پدرام آرامیس با پخش سرود ای  ایران از همه حاضرین خواستند تا بار دیگر برای پرچم مقدسی که سالها برای امنیت ایرانش زحمت کشیده شده است و به پاس خونهایی که به پایش داده شده یکبار دیگر بایستند و شاهد عظمت این پرچم باشند.

باشد که همیشه شاد و پیروز باشیم.

بازدید: 217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *