یکصد و سي و هفتمین همايش دفاع از طرح‏هاي تحقيقاتي خاتمه يافته برگزار شد.

يکصد و سي و هفتمین همايش دفاع از طرح‏هاي تحقيقاتي خاتمه يافته مؤسسه، به منظور ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و يافته‌هاي کاربردي طرح‌هاي تحقيقاتي خاتمه يافته مؤسسه و تبادل نظر كارشناسان و صاحب‏ نظران عرصه‏ هاي علمي و اجرايي كشور، در روز سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ با حضور اعضای هیئت علمی و کارشناسان موسسه و مراکز استانی و كارشناسان واحد هاي اجرايي سراسر کشور در سالن اجتماعات مؤسسه برگزار شد.

 

 

گزارش سخنراني‌هاي ارائه شده:

نخستين سخنراني مربوط به نتايج تحقيقات پروژه ملي ” تعیین تکنیک‌های مختلف ذخیره نزولات و کشت دیم گونه‌های جنگلی در شرایط مختلف خاکی،تپوگرافی و اقلیمی  “ بود كه توسط آقاي مهندس کنشلو  ارائه شد.

پروژه ملي ” تعیین تکنیک‌های مختلف ذخیره نزولات و کشت دیم گونه‌های جنگلی در شرایط مختلف خاکی،تپوگرافی و اقلیمی ” در قالب ۶ زیر پروژه  در كشور اجرا و نتایج آن را در قالب گزارش نهایی، مقالات علمی در مجلات معتبر علمی پژوهشی و کتاب چاپ و منتشر شده است. اعضای پانل اين سخنراني، جناب آقایان دکتر پورهاشمی‌،دکتر رحمانی و دکتر ثاقب طالبی بودند.

دانلود سخنرانی چكيده سخنراني فوق

 

سخنراني دوم مربوط به نتايج طرح جامع ” بررسی روشهای کشت و استقرار پهن برگان علفی دائمی “ بود که از سوي مجري آن مهندس فیاض ارائه و دفاع شد.

پروژه ملي بررسی روشهای کشت و استقرار پهن برگان علفی دائمی در قالب ۵۹ زیر طرح و ۵۸ گونه در مناطق مختلف کشور  به مدت ۵ سال از سال ۱۳۹۱ لغایت ۱۳۹۵ اجرا و نتایج آن را در قالب گزارش نهایی، مقالات علمی در مجلات معتبر علمی پژوهشی و کتاب چاپ و منتشر شده و یا در دست داوری علمی و چاپ است. اعضای پانل ایشان جناب آقایان دکتر خداقلی ، دکتر علی اشرف جعفری  و  دکتر مصطفی جعفری بودند.

دانلود سخنرانی چكيده سخنراني فوق

 

سومين سخنراني مربوط به نتايج تحقيقات پروژه ملي ” شناخت،معرفی و بررسی رویشگاه، تکثیر اطلس درختان کهن سال ایران در ۲۰استان کشور و ثبت و معرفی این درختان در سطح ملی و جهانی (فاز دوم )” بود که از سوي مجري آن مهندس خوشنویس ارائه و دفاع شد.

یکصد و سي و هفتمین همايش دفاع از طرح‏هاي تحقيقاتي خاتمه يافته

پروژه ملي ” شناخت،معرفی و بررسی رویشگاه، تکثیر اطلس درختان کهن سال ایران در ۲۰استان کشور و ثبت و معرفی این درختان در سطح ملی و جهانی (فاز دوم )”  در قالب ۲۰ زیر پروژه در ۲۰ استان کشور  به مدت ۳ سال از سال ۱۳۹۵ لغایت ۱۳۹۷ اجرا و نتایج آن را در قالب گزارش نهایی، مقالات علمی در مجلات معتبر علمی پژوهشی و کتاب چاپ و منتشر شده و یا در دست داوری علمی و چاپ است. اعضای پانل ایشان جناب آقایان دکتر رحمانی،دکتر ثاقب طالبی و دکتر مطفی جعفری بودند.

دانلود سخنرانی چكيده سخنراني فوق

بازدید: 102

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *